»

اخبار تکنولوژی


 • » ۷ منبع آنلاین بسیار خوب برای یادگیری کد نویسی

  ۷ منبع آنلاین بسیار خوب برای یادگیری کد نویسی

  کد نویسی یکی از مهارت‌هایی ست که در طی چند سال اخیر به نحو چشم‌گیری در جوامع مختلف بخصوص کشور عزیزمان ایران مورد توجه اکثریت افراد از جمله قشر تحصیل کرده قرار گرفته است. به جرئت می‌توان گفت که کد نویسی و تسلط بر آن شیک‌ترین و مدرن‌ترین مهارتی ست که می‌توانید به رزومه‌ی کاری خود اضافه کنید. اگر کد نویسی را به صورت اصولی بیاموزید و موفق شوید بر زبان‌های پرکاربرد این حوزه تسلط نسبی پیدا کنید چند قدم به درآمد بیشتر، شغل دوم مناسب و یا حتی طراحی و تولید محصولی بی‌نظیر و پرفروش نزدیک‌تر می‌شوید.
  ۱۳۹۳/۹/۲۵
 • » ایران رتبه ۳۷ قیمت اینترنت پهن باند و ۹۴ توسعه ICT در دنیا

  ایران رتبه ۳۷ قیمت اینترنت پهن باند و ۹۴ توسعه ICT در دنیا

  اتحادیه جهانی مخابرات در حوزه متوسط قیمت اینترنت پهن باند، ایران را در جایگاه ۳۷ قرار داده است. در این گزارش تعداد مشترکین تلفن ثابت ۳۸٫۳ درصد و کاربران موبایل ۸۴٫۲ درصد جمعیت کل کشور و سرانه پهنای باند اینترنت در ایران ۴٫۶ کیلوبیت بر ثانیه (Kbps) اعلام شده است. این اتحادیه تعداد خانواده های ایرانی با دسترسی به رایانه را ۴۴٫۶ درصد و خانوارهای با دسترسی به اینترنت را ۳۵٫۸ درصد جمعیت کشور می داند.
  ۱۳۹۳/۹/۱۷
 • » کاربران ایرانی در اینترنت مشغول چه کارهایی هستند؟

  کاربران ایرانی در اینترنت مشغول چه کارهایی هستند؟

  یکی از اطلاعات مهم برای کسب و کار های اینترنتی مشخصات کاربران ایرانی دنیای مجازی است. این آمارها در رفتارشناسی و تشخیص نوع مخاطب می تواند کاربرد زیادی داشته باشد.
  ۱۳۹۳/۹/۱۷
1