»

مقالات سئو


 • » کلمات کلیدی را چگونه انتخاب کنیم؟ کوتاه یا طولانی

  کلمات کلیدی را چگونه انتخاب کنیم؟ کوتاه یا طولانی

  اهمیت ترافیک هدایت شده از طرف موتورهای جست‌وجو ما را به این فکر وا می‌دارد که از چه نوع کلمات کلیدی برای افزایش این ترافیک استفاده کنیم. چرا به جای اینکه کلمات کلیدی کوتاه (مثل نکات کاهش وزن) را هدف بگیریم، به سراغ کلمات کلیدی طولانی نرویم (مثل بهترین تمرینات کاهش وزن در خانه)؟
  ۱۳۹۵/۱/۲۸
 • » توجه جدی گوگل به سایت های سازگار با موبایل یا رسپانسیو از اردیبهشت

  توجه جدی گوگل به سایت های سازگار با موبایل یا رسپانسیو از اردیبهشت

  گوگل از الگوریتم‌های پیچیده و خاص خود برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها و نمایش آن‌ها در نتایج جستجو بهره می‌برد. اخیرا این کمپانی اعلام کرده بود که قصد دارد وب‌سایت‌هایی که نسخه‌ی موبایل دارند را در اولویت بالاتری قرار دهد. گوگل تاریخ اجرای الگوریتم جدید را ۱ اردیبهشت ماه اعلام کرده است.
  ۱۳۹۴/۱/۱۱
 • » سئوی جامع راهی برای موفقیت وب‌سایت و تجارت آنلاین

  سئوی جامع راهی برای موفقیت وب‌سایت و تجارت آنلاین

  با وجود صفحات خوب آراسته شده‌ی فیس بوک و پس‌زمینه‌های قانع‌کننده در توییتر، هنوز هم بخش بزرگی از ترافیک وب‌سایت – نزدیک به نیمی از ترافیک – از روش قدیمی یعنی موتورهای جست‌وجو تأمین می‌شود. از زمانی که کبوتر تجارت از شبکه‌های اجتماعی سر درآورد، روند جست‌وجو به سرعت و به کلی دگرگون شد. بهترین شیوه‌ها هیجان‌انگیزتر، ظریف‌تر و متأسفانه پیچیده‌تر شده است. سئو نمرده است، فقط تکامل یافته است.
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
 • » اهمیت لینک های داخلی در سئو

  اهمیت لینک های داخلی در سئو

  اکثر مدیران سایت‌ها سعی دارند تا با دریافت لینک‌های خوب از دیگر سایت‌ها، رتبه سایت خود را افزایش دهند و بازدید بیشتری کسب کنند. باید یادمان باشد که همانقدری که دریافت لینک از دیگر سایت‌ها مهم است،‌ ایجاد یک ساختار لینکی خوب در داخل سایتمان هم مهم است و به پیشرفت و افزایش رتبه صفحات هدفی که داریم کمک می‌کند.
  ۱۳۹۳/۹/۲۴
 • » کدام یک، بازاریابی محتوا یا لینک بیلدینگ

  کدام یک، بازاریابی محتوا یا لینک بیلدینگ

  فعالان بازاریابی اینترنتی این روزها در سئو با دوراهی جدیدی روبه‌رو هستند. کدام موثرتر است: لینک بیلدینگ یا بازاریابی محتوا؟ راه‌کارها و مسائل انتخابی از میان این دو تکنیک؟ در این پست به بررسی این دو تکنیک میپردازیم.
  ۱۳۹۳/۹/۱۰
1