ورود کاربران
جستجوی دامنه
www.
برخی مشتریان ما
طراحی سایت
  • طراحی سایت خبری
  • طراحی سایت خبری
  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت خبری
  • طراحی سایت خبری
وبلاگ

 
 
 
 
»

چرا ایرسا هاستینگ

شرکت فراز رایانه ایرسا - ایرساهاستینگ - با دارا بودن بیش از پنج سال تجربه و با داشتن کارشناسان مجرب در حوزه برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزار های مختلف می تواند در آینده کسب و کار شما تاثیر گذار باشد.
نرم افزار تحریریه خبر که توسط متخصصان با تجربه طراحی و توسعه داده شده است امکانات و قابلیت های فراوانی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
سرعت، امنیت، استفاده کاملا بهینه از منابع سرور، کاربرد پذیریری، قابلیت توسعه و ... از جمله ویژگی های این نرم افزار تحریریه خبر می باشد.

سرعت هر سایت به عوامل مختلفی چون سرور، محل سرور و تکنولوژی استفاده شده در نرم افزار بستگی دارد، نرم افزار تحریریه خبر ایرسا هاستینگ با استفاده از تکنولوژی های بروز سهم خود را در افزایش سرعت سایت به خوبی ایفا می کند.

امنیت بخش مهمی از هر وب سایت می باشد. نرم افزار تحریریه ایرسا هاستینگ با به کار گیری تمام پارامتر های لازم امنیت بسیار بالایی را دارا می باشد.

استفاده بهینه از منابع سرور باعث کاهش چشمگیر هزینه های میزبانی می شود در این نرم افزار با توجه به برنامه نویسی کاملا اختصاصی و استفاده از تکنولوژی های بروز این مهم فراهم شده است.

کاربرد پذیریری در بخش مدیریت نرم افزار تحریریه و در بخش رابط کاربری باعث افزایش سرعت کار و نمایشی زیبا به کاربران می شود که البته کاملا در این نرم افزار شاهد آن هستیم.

قابلیت توسعه یکی از مولفه های مهم هر نرم افزار می باشد به طوری که هیچ محدودیتی در توسعه این نرم افزار وجود ندارد و امکان اضافه کردن نیاز های مشتریان وجود دارد.

ایرسا هاستینگ در قیمت گذاری خود سعی را بر این گزاشته است که ضمن ارائه خدمات با کیفیت قیمت این محصول را پایین نگه داشته تا در هدف نهایی خود یعنی رضایت مشتریان موفق شود.