ورود کاربران
جستجوی دامنه
www.
برخی مشتریان ما
طراحی سایت
  • طراحی سایت خبری
  • طراحی سایت خبری
  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت خبری
  • طراحی سایت خبری
وبلاگ
 
 
 
 
»

هاست چیست؟

هاست چیست


هاست یا فضای وب ، در اصل فضای تخصیص داده شده به هر سایت درون هارد یک سرور در اینترنت است. شما می‌توانید فایل‌ها، عکس‌ها و یا کلا هر چیز مورد علاقه خود را درون این فضا قرار دهید. این فضا مانند همان فضای هارد کامپیوتر شخصی شما می‌باشد با این تفاوت که این هارد در اینترنت قرار دارد و همیشه و در تمام طول روز و از تمامی نقاط جهان قابل دسترسی است.


هاست ویندوز ایران

هاست ویندوز خارج

هاست لینوکس


تفاوت هاست ویندوز و هاست لینوکس:
در زمینه میزبانی وب همواره دو سیستم عامل مهم وجود داشته است: ویندوز و لینوکس. مهمترین سوالی که همواره در این زمینه از ما می‌شود آن است که کدام سیستم برای سایت ما مناسب است؟ ویندوز یا لینوکس؟ پاسخ ما با توجه به هدف شما از داشتن وب سایت و برنامه ای که برای آن سایت در نظر دارید متفاوت است.

معمولا سرورهای ویندوز قابلیت‌های بیشتری دارند و البته از نظر هزینه گرانتر از لینوکس می‌باشند. از طرفی چون سرورهای لینوکس دارای نرم افزارها و سیستم عامل‌های رایگان و اپن سورس می‌باشد به همین دلیل دارای هزینه های کمتری می‌باشند. این درصورتی است که به عنوان مثال برای سرور ویندوز هزینه هایی بابت خود سیستم عامل و نرم افزارها از قبیل SQL Server و ... صرف می‌شود.

از نظر امنیت نمی‌توان گفت سرورهای لینوکس امن تر از ویندوز هستند چون سرورهای لینوکس دارای سیستم اپن سورس هستند بنابراین نفوذگرها به تمام راه های ورود و حفره های امنیتی سیستم راحت تر از ویندوز دستیابی خواهند داشت این درحالی است که از نظر امنیت نباید هیچ کدام از این دو سیستم را مورد سوال قرارداد چون تمام سیستم‌های امنیتی سرور ها توسط گروه امنیتی ای بروز و قدرتمند می‌گردند و تلاش ما بر این است که سایت شما حتی دقایقی هم از کار نیافتد .

نکته مهم: عده ای تصور می‌کنند که برای استفاده از سرور لینوکس، باید بر روی کامپیوتر خود سیستم عامل لینوکس نصب کنند. این فرضیه 100% اشتباه است و کاربران با هر سیستم عاملی می‌توانند به سادگی از خدمات سرورهای لینوکس و سایت‌هایی که بر روی این سیستم عامل قرار دارند استفاده نمایند. در کاربری خدمات این سرورها هیچ مشکلی وجود ندارد و بعضا حتی از کار با ویندوز نیز راحتتر است.

 
»

برچسب‌ها

هاست ویندوز هاست لینوکس میزبانی وب ویندوز میزبانی وب لینوکس هاست میزبانی وب هاست اشتراکی هاستینگ تفاوت هاست ویندوز و هاست لینوکس میزبانی ویندوز خرید هاست ویندوز هاست windows میزبانی وب windows فروش هاست ویندوز هاست ویندوز 4 خرید هاست ویندوز هاست با سرعت هاست با سرعت ویندوز وب هاستینگ ویندوز هاستینگ ویندوز وب هاستینگ asp.net هاستینگ ویندوز asp.net 4 هاست ویندوز نامحدود میزبانی ویندوز میزبانی وب قیمت هاست قیمت هاست ویندوز هاست ویندوز ارزان هاست ارزان میزبانی ایمیل هاست ماهیانه هاست ویندوز ماهیانه فروش هاست ویندوز خرید هاست ویندوز هاست ماهانه هاست ویندوز ماهانه فروش هاست میزبانی لینوکس خرید هاست لینوکس هاست linux میزبانی وب linux فروش هاست لینوکس خرید هاست لینوکس هاست با سرعت لینوکس وب هاستینگ لینوکس هاستینگ لینوکس وب هاستینگ php هاست لینوکس نامحدود قیمت هاست لینوکس هاست لینوکس ارزان هاست لینوکس ماهیانه فروش هاست لینوکس خرید هاست لینوکس هاست ماهانه هاست لینوکس ماهانه